אמרתם גיימינג – אמרתם IN GAME

IN GAME  הוקמה כדי לכוון, לייעץ, ולהעניק שירות בעולמות הגיימינג. חווית המשחק היא ללא גיל, מילדים ועד מבוגרים – גיימינג הוא החוויות המשותפות, הכיף, והחיבור שהוא גם דיגיטלי וגם חברתי, גם מבדר, וגם מעשיר בצחוק ודמיון – ואנחנו פה כדי להמליץ, לכוון, ולעזור בבחירת מוצרי הגיימינג המושלמים עבורכם!

אנחנו מאמינים שגיימינג מחבר בין דורות, בין הורים לילדים, בין הילדים לפנטזיה ולדמיון, משחרר לחצים, ומאפשר לנוח, להירגע, להתרגש, ולחוות עולמות אחרים, ממש אצלכם בבית.

הורים (ואפילו סבים וסבתות) שמבינים בגיימינג, מבינים את הילדים שלהם,
כך הם בונים שפה משותפת וחיבור עם הילדים, וזה מחזק קשרים ויוצר חברות בין דורית, משהו שלעיתים יכול להיות מאתגר בגלל היעדר השפה המשותפת.

אנחנו מדריכים ומכוונים, מלמדים ועוזרים, ומובילים את ההורים (ואת הילדים) לבחירת מוצרי הגיימינג הטובים והמתאימים ביותר עבורם.

אנחנו פה כדי לעזור 😊
 

IN GAME הוקמה ע"י אלדד בן חי, יזם ואיש עסקים שמגדיר את עצמו "רציני רק מבחוץ, אבל ילד מבפנים". אלדד מספר שהוא שמע מהורים רבים שיש "נתק" עם הילדים, כי הם לא מבינים את מה שמעסיק את הילדים, ואין באמת תקשורת כי הילדים "בדיגיטל" או "בפלאפון" או "במשחקים". זה היה הרגע שבו אלדד החליט להקים חנות שתגשר בין הדורות, ותאפשר להורים - להיות חלק מעולמות הגיימינג.

בחנות IN GAME, שניתן להגיע אליה פיזית (MY BABY, ירכא), או לגלוש ולקנות אונליין בחנות הדיגיטלית, יש מגוון עשיר של מוצרי גיימינג מכל הסוגים: קונסולות, משחקים, כיסאות גיימינג, מקלדות ועכברים, אוזניות ורמקולים, הגהים ומתקנים, מסכי מחשב, AR / VR ועוד – כל המוצרים למתנה המושלמת לילדים.

בחזון שלנו הכיף של הגיימינג הוא לא רק נחלתם של ילדים, אלא מקום המפגש הטבעי בין ההורים לבין הילדים, לחוויה של צחוק, דמיון וכיף - לכל המשפחה.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

להלן פירוט הסדרי הנגישות וההתאמות שבוצעו בחברתנו בהתאם לתקנות שוויון זכויות עם מוגבלויות (התאמות נגישות השירות), תשע"ג- 2013:

הנגשה פיזית של הסניף והמקומות בהם ניתן השירות, התאמה של הדרכים והאמצעים בהם ניתן השירות וביצוע בדיקות נגישות תקופתיות. הקמת ערוץ שירות נוסף – באמצעות אתר האינטרנט של החברה והנגשת השירותים שניתנים בו. הקמת שירות טלפוני. מינוי רכז נגישות. מתן הדרכות תקופתיות לעובדי החברה. פרסום מידע בדבר הסדרי הנגישות בחברה.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.